1397/7/17 سه‌شنبه برگزاری آیین بزرگداشت روز جهانی کودک در کتابخانه‌ شهید مطهری (ره) بندرعباس آیین بزرگداشت روز جهانی کودک در کتابخانه‌ شهید مطهری (ره) بندرعباس با حضور دانش آموزان دبستان پسرانه میثم و مشارکت پایگاه فرهنگی اجتماعی محله ششصد دستگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های استان هرمزگان، طوبی ترابی پور، مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری (ره)  از برگزاری مراسم روز کودک با هدف ترویج کتابخوانی و همزمان با سالروز جهانی کودک در 16 مهر ماه در کتابخانه شهید مطهری (ره) بندرعباس خبر داد.

ترابی پور  گفت: در این مراسم که امسال با حال و هوای محرم همسو بود  تلاش شد المان های مرتبط با عزاداری سرور و سالار شهیدان لحاظ گردد و قصه گویی و کتابخوانی از کتب مرتبط با محرم و همچنین بادکنک های سیاه رنگ استفاده شود.

مسئول کتابخانه شهید مطهری (ره) بندرعباس با تشکر از لیلا ذاکری مدیر دبستان پسرانه میثم خاطر نشان کرد:کتابخانه های عمومی اهداف مهمی را دنبال می کند که یکی از مهمترین آنها جذب کودکان و نوجوانان به کتابخوانی به عنوان آینده سازان این مرز و بوم هستند؛ در همین راستا در مناسبت های مختلف این کتابخانه تلاش می کند با برگزاری مراسم گوناگون گامی هر چند کوچک در راستای توسعه کتابخوانی بردارد.

گفتنی است در پایان این مراسم که با بازی و نشاط در حیاط بیرونی کتابخانه همراه بود، اعضای شرکت کننده بادکنک ها را به آسمان فرستادند و هر کدام یک کتاب هدیه گرفتند و روز شادی را تجربه کردند.
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 43
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما