1397/7/11 چهارشنبه با همکاری بنیاد حفظ و نشر آثار دفاع مقدس و کتابخانه‌ی عمومی فردوسی شهرستان بندرعباس؛ برگزاری نشست روایتگری انقلاب در دبیرستان دخترانه ابوذر نشست روایتگری انقلاب با حضور رزمنده دفاع مقدس و با همکاری بنیاد حفظ و نشر ارزشها و آثار دفاع مقدس و کتابخانه عمومی فردوسی در دبیرستان ابوذر، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی هرمزگان، صیاد معروف، مسئول کتابخانه عمومی فردوسی از برگزاری نشست روایتگری انقلاب در دبیرستان دخترانه ابوذر خبر داد.

وی اضافه کرد: این نشست با همکاری بنیاد حفظ و نشر ارزشها و آثار دفاع مقدس و با حضور وحید حیدری، رزمنده دوران دفاع مقدس در دبیرستان دخترانه ابوذر برگزار و به بیان خاطرات جنگ پرداخته شد.

حیدری ابتدا با معرفی خود و اینکه از سن 14سالگی  در 4 عملیات جنگی حضور داشته، به بیان ویژگی های جنگ و اینکه جوانان ما در دوران حضور در جنگ و یا اسارت چگونه تهدیدها  را تبدیل به فرصت می نمودند و بسیاری از آنان در این دوران حافظ قرآن، نهج البلاغه و... شدند، خاطراتی را بیان کرد.

حیدری ادامه داد: در دوران دفاع مقدس، نوجوانان زیادی حضور داشتند و برای این آب و خاک جنگیدند و در کنار جنگ به تحصیل علم می پرداختند.

گفتنی است در پایان کتابهایی با محوریت دفاع مقدس شامل «زندگی شهید مصطفی چمران»، «آن بیست و سه نفر» و «دا» به آنان معرفی شد و مسابقه خلاصه نویسی کتابهای خوانده شده نیز در بین آنان اجرا و از برترینها، تقدیر شد.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 46
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما