1397/7/10 سه‌شنبه برپایی نمایشگاه کتاب و عکس با محوریت دفاع مقدس در کتابخانه الزهرا(س) حاجی آباد نمایشگاه کتاب و عکس با محوریت دفاع مقدس و با هدف تکریم شهدا در کتابخانه عمومی الزهرا برپا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان، بهزادی نیا، رئیس کتابخانه های عمومی حاجی آباد از برگزاری نمایشگاه کتاب و عکس با "محوریت دفاع مقدس "درکتابخانه الزهرا(س) حاجی آباد خبر داد.

بهزادی نیا بیان کرد: در ۸ سال دفاع مقدس رزمندگان با پیروی از رهبری هوشمندانه امام خمینی(ره) در برابر دشمن که  به صورت متحد با کشورهای منطقه وارد جنگ با ایران شده بودند، حسینی وار جنگیدند و با ایستادگی در برابر آنان پیروزی تاریخی را برای کشور رقم زدند.

وی خاطر نشان کرد: تقارن هفته دفاع مقدس و ماه محرم نویدبخش پیام عاشورایی و حال و هوای انقلابی در برنامه های هفته دفاع مقدس است. این تقارن نوید بخش این پیام است که اگر می‌خواهیم حیات مادی و معنوی چون حسین بن علی (ع) داشته باشیم باید انقلابی بوده و تن به ذلت و سازش با دشمن ندهیم.

صفورا سلیم پور کتابدار کتابخانه الزهرا (س) عنوان کرد: در این نمایشگاه گلچینی از پر مخاطب ترین کتب حوزه دفاع مقدس مانند فرنگیس، فرار از موصل، جهنم تکریت، پایی که جا ماند و ... در معرض دید عموم قرار گرفته و مراجعان می توانند هر روزه در هفته دفاع مقدس از ساعت7:30 صبح تا 18:30 از نمایشگاه بازدید کنند.

 

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 36
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما