1397/2/25 سه‌شنبه از «لیزی زیب دهنی» تا «سارکوچولو نمی تواند پرواز کند» در کتابخانه عمومی نبی اکرم (ص) شهرستان پارسیان نشست کتابخوان با حضور اعضاء فعال کودک و نوجوان و با معرفی5 اثر در کتابخانه عمومی نبی اکرم (ص) برگزارگردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان، خدیجه مرادی، مسئول کتابخانه عمومی نبی اکرم (ص)  از برگزاری نشست کتابخوان در این کتابخانه خبر داد.

مرادی  بیان کرد: در این نشست که با حضور اعضاء فعال کودک و نوجوان  و مسئول کتابخانه برگزار گردید، 5 اثر معرفی گردید که در ادامه به آنها پرداخته شده است:

کتاب «لیزی زیب دهنی»/ نویسنده: «ژاکلین ویلسون»/ مترجم: «بدری زارع»/ معرفی‌کننده:«فاطمه دست افشان»   

این کتاب در مورددختری به نام لیزی است که با ناپدری و دو نابرادری هایش زندگی می کند اما آنها را دوست ندارد برای همین تصمیم میگیرد هیچ حرفی نزند تا اینکه .....

کتاب «ازدواج با خورشید»/ نویسنده: «احمداکبرپور»/ معرفی کننده: «شیوا دست افشان»

این کتاب در مورد موشی است که از بین موش ها از همه قوی تر و شجاع تر بود برای همین خیلی از خانم موش ها دلشان می خواست با او ازدواج کنند؛ اما او می گفت نه من دلم میخواهد با قویترین موجود دنیا ازدواج کنم تا اینکه ..... .

کتاب «داگلی بغلی»/ نویسنده: «دیوید ملینگ»/ مترجم: «نسرین ابراهیمی لویه»/ معرفی کننده: «محمد علیخواه»

این کتاب در مورد خرس قهوه ای است به نام داگلی. یک روز که از خواب بیدار شد دلش یک بغل میخواست. لباسش را پوشید و بیرون رفت در راه هرچه را می دید بغل میکرد. درخت، سنگ و ... . اما هیچ کدام او را خوشحال نکرد تا اینکه بلاخره به غاری رفت و مادرش را بغل کرد. او متوجه شد هیچ اغوشی به اندازه اغوش مادر به او ارامش و گرما نمی دهد.

کتاب «سارکوچولو نمی تواند پرواز کند»/ نویسنده: «جنیفر برن»/ مترجم: «محبوبه نجف خانی»/ معرفی کننده: «خدیجه مرادی»

 

این کتاب در مورد سار کوچولویی است که با بقیه سارها فرق داشت. داستان از جایی شروع می شود که یک روز که با دوستانش به گردش می رود یکی از دوستانش کرم پیدامی کند و دیگری علف. اما سار قصه ما یک کتاب پیدا میکند. او آنقدر تلاش کرد تا توانست الفبا را یاد بگیرد و شروع به خواندن کرد تا اینکه ......

کتاب «داگلی بغلی و خواب پرماجرا»/ نویسنده: «دیوید ملینگ»/ مترجم: «نسرین ابراهیمی لویه»/     معرفی کننده: «زهرا دربکی»

معرفی کتاب این کتاب از سری کتابهای داگلی و مناسب برای گروه سنی «الف» و «ب» می باشد. یک روز داگلی همه وسایل مورد نیازش برای خوابیدن در خانه دوستش خرگوش را آماده میکرد؛ اما او وسایل زیادی جمع کرده بود برای همین در راه برایش اتفاقی افتاد ... .

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 85
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما