1397/2/25 سه‌شنبه برگزاری جشن به مناسبت اعیاد شعبانیه درکتابخانه عمومی نبی اکرم (ص) شهرستان پارسیان همزمان با نیمه شعبان، جشن ولادت در کتابخانه عمومی نبی اکرم (ص) با حضور اعضاء برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان، خدیجه مرادی مسئول کتابخانه‌ی عمومی نبی اکرم (ص) از برگزاری جشن ولادت در این کتابخانه خبر داد.

مرادی بیان کرد: به مناسبت فرارسیدن ماه  شعبان و تولد امام حسین (ع)، امام سجاد (ع) و حضرت ابوالفضل العباس (ع) جشنی در کتابخانه نبی اکرم (ص)پارسیان با حضور کودکان و نوجوانان با برنامه های متنوع از جمله مولودی خوانی قصه خوانی وشعرخوانی توسط کودکان و نوجوانان  برگزارگردید.

مرادی: رسول‌ خدا محمد مصطفی(ص) می‌فرماید: شعبان ماه شریفی است و آن ماه من است، حاملان عرش آن را بزرگ می‌شمارند و حق آن را می‌شناسند، آن ماهی است که در آن همچون ماه رمضان، روزی بندگان زیاد می‌شود.

مرادی افزود: در این جشن توضیحاتی در باره اعیاد شعبانیه و قصه خوانی از کتاب  «معصومین و کودکان» انجام شد و علاوه برمولودی خوانی مسابقات متنوع و جذاب در بین کودکان و نوجوانان برگزار گردید.

هدف از برگزاری این جشن آشنایی بیشتر کودکان و نوجوانان بافضیلت ماه شعبان و اعیاد شعبانیه و ترویج مطالعه مفید بیان شده است.

 

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 86
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما