1397/2/25 سه‌شنبه با هدف پیوند کتاب و خلاقیت؛ برگزاری کارگاه ساخت درخت مینیاتوری در کتابخانه عمومی شهداء بندملا شهرستان رودان با هدف پیوند کودکان با کتابخانه، کارگاه ساخت درخت مینیاتوری با حضور اعضاء در کتابخانه عمومی شهداء بندملا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان، یوسف نورزاده رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان رودان از برگزاری کارگاه ساخت درخت مینیاتوری در کتابخانه عمومی شهداء بندملا خبر داد.

هادی نجفی کتابدار این کتابخانه بیان کرد: در راستای تقویت شوق یادگیری، ارتقاء مهارت های ادراکی و اجتماعی، ترویج تفکر خلاق و افزایش اعتماد به نفس در کودکان کارگاه ساخت درخت مینیاتوری با استفاده از کتاب «هنرهای تزئینی» نوشته «جودی بالچین، استیونس و میشل پاول» برگزار شد.

 وی ادامه داد: اعضاء با الگو برداری از راهنمائی های کتاب، دست به خلاقیت ساخت درخت مینیاتوری که  یکی از آموزش های موجود در این کتاب می‌باشد زدند و هرکدام هنر خود را در بین حاضرین محک زدند.

نجفی افزود: لازم به ذکر است سعی ما براین است هر هفته یکی از آموزش های موجود در این کتاب را در بین اعضاء کودک به اجرا دربیاوریم.

 

 

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 103
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما