1397/2/25 سه‌شنبه برگزاری نشست معرفی وجمع خوانی کتاب در کتابخانه عمومی راسخ گزیر شهرستان بندر لنگه «یادی از فارسی بزرگترها» با حضور علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی، معرفی و جمع‌خوانی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان، عبدالواحد حسینی گزیر، مدیر مسئول کتابخانه راسخ گزیر از برگزاری نشست معرفی و جمع‌خوانی کتاب در این کتابخانه خبر داد.

مدیر مسئول کتابخانه راسخ گزیر بیان کرد: در این نشست کتاب «یادی از فارسی بزرگترها» نوشته ی «شکوه موسوی» از انتشارات نادریان توسط اعضاء کتابخانه معرفی و جمع خوانی شد.
وی ادامه داد: اعضاء شرکت کننده در این نشست، هر کدام به نوبت صفحاتی از کتاب را خواندند و در مورد آن توضیحاتی ارائه دادند، این کتاب شامل درسهایی از کتاب فارسی در گذشته می باشد. این درسهای قصه مانند، در ذهن بیشتر جوانان و بزرگسالان ما می باشد. قصه هایی که همگی به نوعی از آنها خاطره داریم.
حسینی گزیر هدف از برگزاری این نشست را آشنایی اعضاء کودک و نوجوان با کتاب و کتابخوانی و ترویج عادت به مطالعه و استفاده از کتاب جهت پر کردن اوقات فراغت اعضاء و یادگیری و بالا بردن سطح خواندن آنان عنوان نمود.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 111
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما