1397/2/24 دوشنبه همزمان با پایان سال تحصیلی همزمان با پایان سال تحصیلی، جشن الفبا با حضور اعضاء در کتابخانه عمومی فرهیختگان ایسین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان،زهرا پورحسن مسئول کتابخانه عمومی فرهیختگان از  برگزاری جشن الفبا در این کتابخانه خبر داد.

پورحسن بیان داشت: در اردیبهشت ماه  سال جاری با حضور کودکان جشنی به شکرانه یادگیری  الفبا درکتابخانه فرهیختگان برگزار شد.این مراسم به همت مهدکودک شادی آفرین باحضور کودکان پیش از دبستان و والدین ومربیانشان در محیط بسیار شاد و کودکانه صورت گرفت. سرود خوانی،اجرای نمایش کودکان و برگزاری مسابقه از جمله برنامه هایی بود که در این مراسم اجرا شد.

گفتنی است در پایان مدیریت مهد کودک شادی آفرین از مسئول کتابخانه به خاطر همکاری هایی که در طول سال با این نهاد فرهنگی داشته است با اهدای جایزه تقدیر و تشکر به عمل آورد.

پورحسن اظهار داشت که سه سال متوالی است که کتابخانه فرهیختگان در اردیبهشت ماه به همراه فارغ التحصیلی کودکان پیش  از دبستان توانسته میزبان این جشن بزرگ باشد و امید است که در سالهای آینده نیز بتوانیم این برنامه را به بهترین شکل ممکن انجام دهیم .

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 104
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما