1397/1/27 دوشنبه به مناسبت بزرگداشت روز مادران و همسران شهداء؛ برپایی نمایشگاه کتاب با محوریت شهداء و خانواده به مناسبت روز بزرگداشت مادران و همسران شهدا در کتابخانه نبی اکرم پارسیان نمایشگاه کتاب و عکس شهدا به مناسبت بزرگداشت مقام مادران و همسران شهدا در کتابخانه نبی اکرم پارسیان برپا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان، خدیجه مرادی مسئول کتابخانه‌ عمومی نبی اکرم (ص) پارسیان از برگزاری نمایشگاه کتاب به مناسبت سالروز وفات ام البنین (س) و بزرگداشت مقام مادر و همسران شهدا خبر داد.

مرادی بیان کرد: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند: گاهی رنج و زحمتِ زنده نگهداشتن خون شهید، از خود شهادت کمتر نیست. هریک از ما در قبال شهدا و خانواده شان وظیفه ای داریم که کمترینش بزرگداشت یاد و خاطره شهدا وتکریم  خانواده آنان به خصوص مادران شهدا می باشد.

کتابخانه ها هم با دارا بودن منابع بسیار خوبی که دارند می توانند گام موثری در این زمینه بردارند و برگزاری نمایشگاه های کتاب هرچند مختصر می تواند نقش کوچکی در معرفی شهدا داشته باشد.

گفتنی است در این نمایشگاه 10کتاب که خاطرات همسران شهدا در آنان ذکر شده و کتاب هایی که نویسنده آنان زن بوده اند به همراه تعدادی از عکس های شهدا در معرض دید علاقمندان قرار گرفت.

 

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 33
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما