1397/1/26 يكشنبه در هفته مشاغل دانش آموزان مدرسه شاهد با حرفه کتابداری آشنا شدند به مناسبت هفته مشاغل دانش آموزان پایه پنجم دخترانه مدرسه شاهد با حضور در کتابخانه الزهرا(س) حاجی آباد با حرفه کتابداری به طور کامل آشنا شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی هرمزگان، کریم بهزادی نیا رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان حاجی آباد از بازدید دانش آموزان پایه پنجم مدرسه شاهد از بخش های مختلف کتابخانه الزهرا(س) و آشنایی دانش آموزان با حرفه کتابداری خبر داد.

بهزادی نیا گفت: به منظور هدایت صحیح دانش آموزان به شاخه ها و رشته های تحصیلی و آماده نمودن آنان برای تحصیلات عالی یا ورود به بازارکار متناسب با استعداد، توانایی، علاقه و رغبت ایشان همچنین با توجه به امکانات و نیازهای جامعه و شرایط جدید طرح طبقه بندی مشاغل، ضروری است دانش آموزان برای طرح ریزی مناسب شغلی با مشاغل موجود درجامعه آشنا شده و بتوانند تصمیم گیری مناسبی درخصوص انتخاب رشته تحصیلی، حرفه وشغل مناسب براساس استعداد و توانایی خود داشته باشند.

وی در ادامه افزود: در همین راستا دانش آموزان مدرسه شاهد در کتابخانه الزهرا (س) حضور یافتند و سمانه محسنی مسئول کتابخانه تمام بخش های کتابخانه را برای دانش آموزان معرفی کرد و به سوالات دانش آموزان در مورد حرفه کتابداری و فعالیت هایی که در کتابخانه توسط کتابدار انجام می شود پاسخ داد. ایشان ضمن پاسخگویی به سوالات دانش آموزان، آنها را با انجام فعالیت های فرهنگی که دانش آموزان می توانند در کتابخانه انجام دهند آشنا نمود و در پایان تعداد زیادی از دانش آموزان به عضویت کتابخانه درآمدند.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 120
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما