1397/1/19 يكشنبه برگزاری اولین جلسه جهاد فرهنگی در کتابخانه عمومی حاج عبدالله والی خمینی شهر شهرستان بشاگرد با هدف ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در شهرستان بشاگرد و جهت افزایش فرهنگ عمومی جلسه هم‌ اندیشی و تبادل نظر در خصوص کارهای فرهنگی در کتابخانه عمومی حاج عبدالله والی خمینی‌شهر برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان، فهد داستانی مسئول کتابخانه عمومی حاج عبدالله والی از برگزاری جلسه برنامه ریزی فرهنگی با اساتید و طلاب حوزه علمیه در کتابخانه عمومی حاج عبدالله والی خبر داد.
داستانی بیان کرد : با مشاوره و گفتگو هایی که با فرهنگیان و عام مردم داشتیم به این نظر رسیدیم که با تشکیل گروه جهادی در زمینه های مختلف فرهنگی در منطقه بشاگرد فعالیت داشته باشیم و از این طریق فقر فرهنگی را به طور کامل بزداییم.
در ادامه داستانی افزود با برگزاری این جلسه سعی بر این داریم اکثر مردم با فرهنگ مطالعه و کتابخوانی که باعث افزایش فرهنگ عمومی میشود رونق بخشیم.
وی خاطر نشان کرد در این جلسه در خصوص کارهای فرهنگی و هنری در روستاهای محروم و اکثر مناطقی که فقر فرهنگی دارند به صورت ماهیانه به آنجا به صورت جهادی سفر کنیم و کلاس های گوناگون و جشن و مراسم برگزار کنیم.
گفتنی است گروه جهاد فرهنگی حضرت صاحب الزمان خمینی‌شهر که متشکل از طلاب حوزه علمیه صاحب الزمان هستند که برنامه های کاربردی کتابخانه و فرهنگی منطقه را انجام میدهند.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 165
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما