1396/11/23 دوشنبه به همت کتابخانه عمومی شهداء خلیج فارس شهرستان ابوموسی به مناسبت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، زنگ انقلاب با حضور مسئولین شهرستان در مدرسه ریحانه جزیره ابوموسی نواخته شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان، رئیسی مسئول کتابخانه عمومی شهدای خلیج فارس ابوموسی بیان کرد:همزمان با آغازسی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، زنگ سالگرد پیروزی انفلاب اسلامی با حضور مسئولین شهرستان، فرماندهان نظامی و انتظامی و دانش آموزان در مدرسه ریحانه جزیره ابوموسی نواخته و مراسم پرچم خوش رنگ کشورمان با حضور دانش آموزان برافراشته شد.

رئیسی ادامه داد: در این مراسم، سجادی فرماندار شهرستان ابوموسی با گرامیداشت یاد و خاطره امام و شهدای انقلاب اسلامی، دوران قبل از  انقلاب را دورانی تاریک و همراه با ظلم دانست و گفت: در این دوران مردم کشورمان تحت ظلم و ستم بوده اند و شاه بدون اجازه بیگانگان نمیتوانست تصمیم بگیرد.

وی افزود: دانش آموزان باید سطح آگاهی و مطالعه خود را تا حد بالایی افزایش دهند و در این راستا لازم است مسئولان آموزش و پرورش آرمان های انقلاب را به درستی برای دانش آموزان تبیین نمایند تا آنان در راه تحقق این اهداف بدرستی گام بردارند.

وی تاکید کرد: امام خمینی(ره) با ایمان به خدا و برخورداری از پشتیبانی مردم از ولی فقیه توانستند در برابر همه همهمه های دشمنان ایستادگی و پیروز شوند.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 122
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما