1396/12/20 يكشنبه همزمان با چهاردهمین سالروز تأسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور؛ سرپرست اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان بندر عباس در مراسم کتابخانه گردی مطرح نمود آشنایی مسئولین استانی با مشکلات کتابخانه‌های عمومی، یکی از دستاوردهای این فعالیت ارزنده خواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان، محسن زارع مهرانی سرپرست اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان بندرعباس ضمن حضور در کتابخانه‌های عمومی منتخب شهرستان بندرعباس در سالروز تأسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور بیان کرد: اتفاق بسیار خوبی که در اجرای کتابخانه‌گردی افتاد آشنایی مسئولین با موانع و مشکلات کتابخانه‌های عمومی چون کمبود فضا، کمبود منابع، کمبود تبلیغات و ... می‌باشد و همین امر که مسئولین از نزدیک با این کمبودها مواجه‌می‌شوند می‌تواند به عنوان دغدغه مسئولین ذهن آنان را مشغول سازد تا گامی اساسی در حوزه کتابخانه‌ها برداشته شود.

زارع مهرانی ادامه داد: این طرح با استقبال بسیار خوب مردم و مسئولین مواجه شد و اجرای چنین برنامه‌هایی در طول سال و به کرات باعث آشنایی مردم با خدمات کتابخانه‌های عمومی خواهد شد که همین امر می‌تواند زمینه ساز از بین رفتن فاصله بین مردم و کتاب گردد.

 

 
تعداد بازديد اين صفحه: 328
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما