1396/11/21 شنبه شرکت در مراسم شهدا یک توفیق الهی است همزمان با نوزدهمین روز از دهه فجر، آئین گل افشانی و غبارروبی گلزار شهدای بندرعباس با حضور مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان و جمعی از کارکنان اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان، در این مراسم که در نوزدهمین روز از دهه فجر با حضور مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان و جمعی از کارکنان این اداره کل برگزار شد، محسن زینلی تختی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ی شهدا، با درود به ارواح طیبه شهیدان و امام شهیدان حضرت امام خمینی(ره) ضمن تاکید بر دفاع از ارزشهای انقلاب اسلامی بار دیگر با آرمانهای آنها تجدید میثاق کرد.

مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان در این آیین بیان کرد:  همه باید قدردان خون شهدا و ایثارگران باشیم زیرا تجلیل از شهدا، جانبازان و آزادگان دوران هشت سال دفاع مقدس وظیفه ای همگانی است.
زینلی تختی اظهار داشت: مجد و عظمت شهدای دفاع مقدس برای همیشه در تاریخ ماندگار خواهد ماند و تعالیم شعائر دینی از طریق برگزاری یادواره های شهدا و پاسداشت ارزش های ایثار میسر خواهد بود و شرکت در مراسم شهداء، یک توفیق الهی است. 

 
تعداد بازديد اين صفحه: 203
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما