1396/11/21 شنبه دعوت مدیر کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان از کارکنان و کتابداران کتابخانه های عمومی استان جهت شرکت در راهپیمایی 22 بهمن مدیر کل کتابخانه های عمومی هرمزگان در پیامی از کارکنان و کتابداران کتابخانه های عمومی سراسر استان برای حضور در مراسم راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی هرمزگان، محسن زینلی تختی مدیر کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان در پیامی از کارکنان و کتابداران کتابخانه های عمومی سراسر استان دعوت کرد تا در راهپیمایی روز 22 بهمن شرکت کنند. در پیام مدیر کل کتابخانه های عمومی استان چنین آمده است:

بسمه تعالی

دهه پرفروغ فجر و فرارسیدن سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران را که یادآور ایمان، اتحاد و دیانت مردم فهیم ایران اسلامی تحت راهنمایی‌های پیامبرگونه حضرت امام خمینی (ره) و وحدت و ایثار و شجاعت ملت بوده است را به شما همکاران متدین، فهیم و ولایی تبریک عرض می‌نمایم. 22 بهمن، بهترین نماد و مغتنم ترین فرصت نشان دادن وحدت و انسجام همه نیروهای متعهد و معتقد به استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی حول محور ولایت فقیه و حمایت وپشتیبانی همه جانبه ازاین اصل مترقی شرعی و انقلابی است. در این راستا، ضمن پاسداشت یوم الله ٢٢ بهمن و اعلام تجدید بیعت با آرمان های بنیانگذار کبیر انقلاب و میثاق با خلف شایسته و فرزانه ی ایشان،حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، از تمام همکاران و خانواده هایشان دعوت میشود که در صفوف به هم پیوسته راهپیمایی یوم الله ٢٢ بهمن، اتحاد و همبستگی خود را به نمایش بگذارند.

و من الله توفیق

مدیر کل

 

 

 
تعداد بازديد اين صفحه: 101
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما