1396/11/11 چهارشنبه با هدف رفع مسائل و مشکلات کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان؛ سومین جلسه شورای اداری کتابخانه‌های عمومی هرمزگان برگزار شد سومین جلسه شورای اداری اداره کل کتابخانه‌های استان هرمزگان با هدف رفع مسائل و مشکلات کتابخانه‌های عمومی استان با حضور رؤسای ادارات شهرستان در سالن اجتماعات اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی هرمزگان، سومین جلسه شورای اداری اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان در سال جاری با حضور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان، رؤسای اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان‌ها و کارشناسان ستادی با هدف حل مشکلات کتابخانه‌های عمومی استان در سالن اجتماعات اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان برگزار شد.

محسن زینلی تختی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان در این جلسه ضمن تشکر از فعالیت های کتابداران و رؤسای ادارات شهرستان جهت رشد شاخص‌های کمی و کیفی کتابخانه‌های استان بر حفظ وحدت در میان همه کارکنان در سطح استان تأکید کرد: همدلی و همکاری همه همکاران رمز موفقیت در دستیابی به اهداف متعالی نهاد کتابخانه های عمومی است که همان گسترش آگاهی و بصیرت با کتابخوانی و مطالعه مفید است.

در ادامه امیرحسین حیدری رئیس اداره امورکتابخانه‌ها و همکاری‌ها، نکاتی را در خصوص برگزاری فعالیتهای فرهنگی به صورت مستمر و هدفمند، ارتقاء سطح کمی و کیفی نشست‌های کتابخوان، برنامه ریزی جهت پربارتر کردن کتابخانه‌های عمومی شهرستانها مطرح کرد و خواستار مشارکت بیشتر کتابخانه‌های سراسر استان در برنامه‌های فرهنگی مدنظر نهاد کتابخانه‌های کشور و اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان شد.

در ادامه این جلسه کارشناسان حراست، اداری مالی، امین اموال، فناوری اطلاعات، توسعه امور کتابخانه‌ها، فرهنگی و روابط عمومی به بیان مباحث تخصصی حوزه کاری خود پرداختند و به سؤالات رؤسا پاسخ دادند.

در پایان نیز رؤسای ادارات کتابخانه‌های عمومی شهرستان ها به بیان مشکلات کتابخانه‌های عمومی پرداختند و در نشستی صمیمانه به چاره اندیشی برای حل این مشکلات پرداختند.

 

 
تعداد بازديد اين صفحه: 214
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما