1396/11/4 چهارشنبه بازدید معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از غرفه اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان در در پانزدهمین نمایشگاه کتاب استان سید هادی حسینی معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در غرفه اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان در پانزدهمین نمایشگاه کتاب استان حضور یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان، سید هادی حسینی معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از غرفه اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان بازدید و از فعالیتهای اهالی کتاب در کتابخانه‌های عمومی استان تقدیر کرد.

اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان با شعار «کتاب تو را می‌خواند» و ارائه خدماتی چون عضویت رایگان، اهدای کتاب، معرفی کتابخانه‌های عمومی، مسابقه نقاشی، مسابقه اینستاگرامی «من_کتاب_خانواده»، مسابقه دلنوشته «من کتاب میخوانم زیرا ...» در پانزدهمین نمایشگاه استانی کتاب شرکت نمود.

گفتنی است این رویداد فرهنگی به عنوان سیصد و پنجاهمین نمایشگاه استانی کتاب در کشور محسوب می‌شود که 572 ناشر داخلی و 14 ناشر خارجی با 86 هزار و 221 عنوان کتاب داخلی و 12 هزار و 315 عنوان کتاب خارجی در آن حضور دارند و تا 7 بهمن ماه به ارائه خدمات به کتاب دوستان می‌پردازد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 136
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما