1396/7/11 سه‌شنبه برگزاری جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان بشاگرد چهارمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بشاگرد با حضور معاون فرماندار، امام جمعه شهرستان و سایر اعضاء انجمن برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان، علی اعتمادی رئیس کتابخانه‌های عمومی شهرستان بشاگرد از برگزاری جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان بشاگرد با حضور معاون فرماندار، امام جمعه و سایر اعضاء انجمن خبر داد.

معاون فرماندار در این جلسه ضمن خیر مقدم گویی و تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت آقا ابا عبدالله الحسین (ع) و قرائت دستور کار جلسه، به اهمیت و ارزش کتاب و کتابخوانی پرداخت.

رجبی پور ادامه داد جهت نهادینه کردن فرهنگ مطالعه در جامعه، ابتدا باید از خودمان شروع کنیم؛ اگر خودمان اهل مطالعه باشیم و با مطالعه کتابهای خوب و متنوع اطلاعاتمان را بروز کنیم یقیناً فرزندان ما هم به مطالعه کتاب علاقه مند خواهند شد.

در ادامه معاون فرماندار شهرستان بشاگرد، موضوع ساخت کتابخانه شهر سردشت، وصول نیم درصد سهم کتابخانه‌های عمومی از شهرادریهای شهر سردشت و شهر گوهران و همکاری آموزش و پرورش شهرستان با اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بشاگرد را در دستور کار خود قرار داد.

پس از آن حجت الاسلام بهروزه ای امام جمعه شهرستان بشاگرد در مورد کتاب و کتابخوانی مواردی را برای حاضرین شرح داد و به آنها توصیه کرد که هیچگاه از مطالعه کتاب غافل نشوند.

در ادامه سایر اعضاء انجمن، نکاتی پیرامون چگونگی بالا بردن سرانه مطالعه و چگونگی علاقه مند کردن جوانان و دانش آموزان  به کتاب و کتابخوانی ارائه دادند.

در پایان رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان بشاگرد گزارشی از فعالیتهای انجام گرفته در کتابخانه‌های عمومی ارائه نمود و مصوباتی به شرح ذیل به تصویب رسید.

1.      پیگیری وضعیت واگذاری زمین جهت ساخت کتابخانه عمومی در شهرستان بشاگرد

2.      اهدای کتاب به کتابخانه دانشگاه آزاد شهرستان بشاگرد  

3.       راه اندازی کتابخانه در مدارس و ادارات شهرستان بشاگرد

 
تعداد بازديد اين صفحه: 201
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما