1396/7/19 چهارشنبه خلاقیت 50 متری دانش‌آموزان مدرسه شاهد شهرستان حاجی‌آباد به مناسبت هفته جهانی کودک و همت اداره کتابخانه های عمومی حاجی آباد مسابقه نقاشی گروهی در مدرسه شاهد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان، کریم بهزادی نیا از برگزاری مسابقه نقاشی گروهی با مشارکت بیش از صدنفر از  دانش آموزان مدرسه ابتدایی شاهد حاجی اباد خبر داد.

رئیس کتابخانه های عمومی حاجی آباد ضمن گرامی داشت هفته جهانی کودک و تسلیت ایام ماه محرم با اعلام این خبر گفت در پنجمین روز از هفته ملی  کودک مسابقه نقاشی گروهی با هدف ترویج فرهنگ مطالعه از طریق غیرمستقیم و به منظور آشناکردن هر چه بیشتر کودکان و نوجوانان با کتابخانه ها و خدمات آنها توسط مسئول وکتابدار کتابخانه الزهرا (س) حاجی آباد در مدرسه شاهد برگزار گردید.

بهزادی نیا با اشاره به تأثیر برگزاری مسابقات نقاشی در نهادینه شدن فرهنگ های صحیح زندگی افزود در  این مسابقه نقاشی گروهی که بیش از صدنفر از دانش آموزان مقطع ابتدایی مدرسه شاهد مشارکت داشتند ابتدا خانم ها محسنی و سلیم پور مسئول و کتابدار کتابخانه الزهرا (س) نکاتی پیرامون کتابخانه عمومی و خدمات آن گفتند و سپس دانش آموزان خلاقیت های ذهنی خود را با موضوع کودک و کتابخانه  بر روی کاغذ رولی به طول پنجاه متر به تصویر کشیدند.

کریم بهزادی نیا تصریح کرد: این برنامه به منظور اهمیت  هفته ملی کودک و ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی برگزار شد و کودکان و نوجوانان در این مسابقه ضمن ایجاد یک رقابت سالم و شکوفایی استعدادهای آنان در زمینه های معرفی شده، به عنوان شهروندانی کتابخوان در اینده آماده می شوند.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 67
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما